Ringrajaetapid 2008 aastaks lõppenud ja Taali kross edukalt seljataga PDF Prindi Saada link

2008 aasta ringrajaetapid on Margusel meeldivalt korda läinud. Poodiumikohti on nopitud lausa igalt etapilt ning esikohti on nende hulgas õnnestunud saada 3-l korral. Pärnakad värisevad! :) " Igati tubli tulemus Harjumaa mehelt" - nagu võistluste kommentaator alati öelda tavatseb. Loodame et Margus on oma fännklubile - Marxi Teamile - suutnud pakkuda põnevaid rallielamusi ning teeb seda ka uuel hooajal. Edasi aga kruusa peale kihutama!

Taalis toimus 3.augustil selle hooaja 10. karikavõistlus autokrossis, kus pinget jätkus kuni finaalsõitude lõpuni. Kui poolfinaalid sõideti päikesepaistes, siis finaalide ajaks hakkas vihma ja rahet taevast kallama ning võidusõitjad nägid mudas kurja vaeva, et sõit üldse lõpuni sõita. Möödumiskatsed olid pea võimatud ning iga väiksem eksimus rajal võis sõidu lõpetada poriaugus . Marxi Teamil oli seekord taas hea päev - algas see küll väikeste tehniliste viperustega kuid ajasõiduks sai auto korda, uued rehvid Pärnust ostetud ning velgedelegi pandud - ja Margus sõitis välja esiveoliste klassis paremuselt 2. aja. Poolfinaalides tuli Margus 2.-le ja 1.-le kohale ning finaalis sai Margus super-stardi. Esimesena sõites oli vaade porisel rajal enam-vähem ning gaas põhjas läbis Marx 9 ringi esikohta hoides.

Vaata lisa rally.ee kodulehelt.