2011 a viimane etapp peeti Taali krossirajal PDF Prindi Saada link

2011 a viimane etapp peeti 02.10 Taali krossirajal ning loomulikult käis adrenaliinirohket krossirada proovimas ka Saue Autoklubi sportlane Margus Suigusaar oma 4 WD Opel Calibraga. Päev oli oktoobrikuu kohta äärmiselt soe, päikeseline ja mõnus, rada oli suht hästi hooldatud ja sõit sellel lookleval kruusarajal pakkus krossimeestele hea elamuse.

Erilisi vahejuhtumeid rajal ei toimunud, kive lendas ning liiva tolmas... Poolfinaalides pandi Calibra kokku võistlema võimsate tagaveoliste krossiautodega kuid kahjuks osutus neile auklik ning hüppeline krossirada seekord liiga räsivaks...üksteise järel jäädi raja kõrvale seisma. Finaalis sai Margus taas proovida jõudu ühe tagaveolisega kuid seegi sõit tuli Calibral uhkes üksinduses lõpetada, sest Taali krossirada nõuab eriti vastupidavat tehnikat...ja seda kahjuks tagaveoliste klassis seekord ei olnud.

Lõppkokkuvõtteks saab öelda, et Marguse esimene hooaeg 4WD klassis on Superkrossi karikasarjas edukalt lõppenud. Kahjuks ei olnud käesoleval hooajal palju vastaseid, kellega terve hooaja lõikes rajal mõõtu võtta, kuid uueks aastaks pidid nii mõnedki 4WD autod töökorda saama ja siis on oodata juba põnevamat rallisõitu.

Superkrossi hooaja pidulik lõpetamine toimub traditsiooniliselt aasta lõpus, 3.detsembril Pärnumaal. Tänud kõigile pöidlahoidjatele ja kaasaelajatele, eriti suur lugupidamine aga selle hooaja motivaator-mehaanikule Einarile, kelle arvuti abil on Calibra õiged hääled lõpuks sisse saanud!