Saue Autoklubi

2008 hooaja viimane sõit -Audru krossi- ja ringrada PDF Prindi Saada link

2008 aasta Superkrossi hooaja viimane sõit toimus tuulises Audrus, krossi- ja ringraja segarajal. Kui täpsem olla, siis oli krossietapi ärajäämise tõttu muudetud ringraja trajektoori ning lisatud sinna 150 m pikkune lõik mööda muru, mis muutus peale esimesi ringe juba auklikuks pori-rajaks. Vaatemängulisust lisas see osa rajast igatahes, nii mõnigi möödasõit toimus just seal.

Margusel oli juba enne viimast võistlust aasta kokkuvõttes esimene koht esiveoliste klassis garanteeritud. Vaatamata sellele läks Margus ka viimasel võistlusel endast parimat andma. Ajasõidus pingutas ta üle ning sõitis välja 4-da ringiaja. Poolfinaalides parandas ta oma kohta ning finaalis startis Margus kolmandalt positsioonilt. Ülipõnevas finaalsõidus möödus Margus kahest konkurendist, viimasest vaid eelviimasel ringil ja siis....lõppes tema sõit esimeselt positsioonilt vaid 400 meetrit enne finishijoont porisel mudalõigul. Suur rekkakumm, mis oli raja piirdeks maha pandud, jäi miskipärast just Marguse sõidutrajektoorile ette ning finaal oli tema jaoks lõppenud - esikohast sai neljas ja Margus oli väga tige nagu üks korralik rallimees ikka peale ebaõnnestumist.

Autasustamisel muutus halb tuju taas heaks kui selgus, et sellel võistlusel oli välja pandud ka eriauhind - kõige sümpaatsemale rallisportlasele . Husquarna maaletoojafirma oli selleks sportlaseks valinud peale ülipõnevat finaali Margus Suigusaare ja autasuks oli mootorsaag. Päev läks siiski korda, oli ilusaid sõidumomente ning meeldivaid üllatusi. Nüüd jääb üle vaid oodata Superkrossi hooaja lõpupidu 29 novembril Andropoffi villas Pärnus, kus saab tähistada Marguse võitu Superkrossi sarja esiveoliste klassis.